Додади коментар

ИГРИ МОЗГАЛКИ

ИГРИ МОЗГАЛКИ

180,00 ден.
Шифра на производ: 7100522

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Солидно обемна интерактивна сликовница со многу забава и авантура. Темите се штрумфастични и различни: пронаоѓање разлики, пребројување, дополнување поими, боење, редење елементи, составаување слика по броеви, лавиринти, ...и што уште не! Забавувајте се со Штрумфовите и паралелно осознавајте и учете. Штрумфовите се паметни и итри...бидете и вие како нив!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места