Играј со Пикси девојките, Мелоди

Додади коментар

Играј со Пикси девојките, Мелоди

Играј со Пикси девојките, Мелоди

149,00 ден.
119,00 ден.
Шифра на производ: 7100630

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мелоди сака танцување и музика. Таа си игра со најдобрите три другарки. Тие се Пикси девојките. Забавувај се креирајќи модерна облека за нив, а така можеш да влијаеш и на сопствениот стил.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места