Играј со Пикси девојките, Руби

Додади коментар

Играј со Пикси девојките, Руби

Играј со Пикси девојките, Руби

149,00 ден.
Шифра на производ: 7100631

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Риби сака да ги дружи своите другарки, тоа се Пикси девојките. Ти сакаат да креираа облека, а воедно така си го градат и својот стил. Имате можност сами да си ги комбинирате лепенките и да создавате креации!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

149,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места