Играј со Пикси девојките, Вики

Додади коментар

Играј со Пикси девојките, Вики

Играј со Пикси девојките, Вики

149,00 ден.
Шифра на производ: 7100632

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Вики ги сака сите спортови. Таа постојано игра со нејзините другарки зашто тие се ПИКСИ ДЕВОЈКИТЕ. Во оваа сликовница имате можност да боите, да ги комбинирате лепенките што значи да се забавувате креирајќи модерна облека за нив. Оваа едиција има 4 наслови – побрајте ги во книжарниците на Просветно дело!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

149,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места