Додади коментар

Том и Џери - ИГРИ

Том и Џери - ИГРИ

165,00 ден.
116,00 ден.
Шифра на производ: 7100710

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Оваа сликовница вклучува: фантастична приказна, игри за летен одмор, автомобилчиња за составување, цртање портерти на Том и Џери, откриј цртеж со поврзување точки од 1 до 14, ледените фигури на Том и Џери за освежување ... Со толку креативности и забава можеш само да уживаш!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места