ЗАБАВА СО АВИОНЧИЊА – Том и Џери

Додади коментар

ЗАБАВА СО АВИОНЧИЊА – Том и Џери

ЗАБАВА СО АВИОНЧИЊА – Том и Џери

180,00 ден.
126,00 ден.
Шифра на производ: 7100717

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Многу забава ви е понудена во оваа сликовница: приказни во стрип, лавиринт, боење, сечење, лепење, изработка на хартиени авиончиња, препознавање двојници, и што уште не. Прекрасна сликовница со активности која на интресен начин ќе ви го исполни времето!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
104,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места