Додади коментар

Лути птици - ЛЕТАЧКО ПРАСЕ

Лути птици - ЛЕТАЧКО ПРАСЕ

160,00 ден.
136,00 ден.
Шифра на производ: 7500832

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Нова авантура на лутите птици. Цела седмица дува силен ветер кој донесе едно неугледно крилесто животинче. Читајте ги забавните реченици и интересни размислувања на прасињата за ова животинче. Матилда кога ги видела ги искарала, а прасињата упорно размислувале да го пратат на некаква мисија...Каква? Откријте вие.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
110,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
127,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
110,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места