Лути птици - ВОЛШЕБЕН ЕЛИКСИР

Додади коментар

Лути птици - ВОЛШЕБЕН ЕЛИКСИР

Лути птици - ВОЛШЕБЕН ЕЛИКСИР

160,00 ден.
136,00 ден.
Шифра на производ: 7500835

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Иако се птиците лути, тие со секој настан се учат на соработка, пријателства и почит. Во едицијата лути приказни е и овој наслов со уште една авантура! Откријте што нуди Волшебниот еликсир како приказна и донесете одреден заклучок!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
127,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
82,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
110,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места