Лути птици - ВСЕЛЕНСКА МИСИЈА

Додади коментар

Лути птици - ВСЕЛЕНСКА МИСИЈА

Лути птици - ВСЕЛЕНСКА МИСИЈА

130,00 ден.
Шифра на производ: 7500836

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Во едицијата решавалки на „лутите птици“ е и оваа која крие многу интресни задачи. Со нив ќе поминете креативно и исполнето време. Можете да откриете повторување слики, впишување на имињата на лутите птици ( дали сите ги имаш научено), да пронајдеш разлики, во осумнасочен кстозбор да откриеш поими, да напишеш кои птици каква моќ поседуваат, реши задача – за да добиеш точен поим итн. ... Уживај во забавата!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места