Лути птици - ПРАСИЊА ВО РУДНИК

Додади коментар

Лути птици - ПРАСИЊА ВО РУДНИК

Лути птици - ПРАСИЊА ВО РУДНИК

130,00 ден.
Шифра на производ: 7500837

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Во едицијата „лути решавалки“ е и оваа во која може да најдете доста забава за да го исполните слободното време. Имате можност за пронаоѓање, за поврзување исти елементи, за пишување букви и откривање зборови, за решавалки кои кријат поими, боење според зададени бои, лавиринт во кој треба да се пронајдат јајца и една игра да се најде патот до рудникот!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места