Лути птици - ВСЕЛЕНСКИ ЈАЈЦА, лути решавалки

Додади коментар

Лути птици - ВСЕЛЕНСКИ ЈАЈЦА, лути решавалки

Лути птици - ВСЕЛЕНСКИ ЈАЈЦА, лути решавалки

130,00 ден.
Шифра на производ: 7500838

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Во едицијата решавалки за лутите птици и овој наслов „ВСЕЛЕНСКИ ЈАЈЦА“ ви нуди многу забава. Лавиринти, цртежи со броеви за поврзување, шифрирани пораки, вселенски равенства, крстозбори за откривање поими, разлики да се пронајдат, откривање сенки, и што уште не!? Провери, откриј и забавувај се. Имај квалитетно поминато слободно време!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места