Додади коментар

Супа од штрумфови

Супа од штрумфови

170,00 ден.
85,00 ден.
Шифра на производ: 7100595

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Џинот Голема Уста е гладен! И сака да јаде ...супа од Штрумфови! Веднаш треба да се смисли несшто. Во спротивно, малите сини џуџиња ќе завршат во неговиот стомак... На работа, Велештрумф!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
40,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
44,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места