БЕЗ ТАПАН И БЕЗ ТРУБА – Штрумфови

Додади коментар

БЕЗ ТАПАН И БЕЗ ТРУБА – Штрумфови

БЕЗ ТАПАН И БЕЗ ТРУБА – Штрумфови

160,00 ден.
80,00 ден.
Шифра на производ: 7100597

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Запознај се со Штрумфовите преку оваа интересна и штрумфастична приказна. Потоа, забавувај се со игрите што ќе ги штрумфнеш на крајот од книгава! Наближува голема пролетна прослава и членовите на оркестарот вредно вежбаше. Дознај ги деталите!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
44,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
40,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места