Ѕвезда на претставата

Додади коментар

Ѕвезда на претставата

Ѕвезда на претставата

80,00 ден.
Шифра на производ: 9100982

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Фармерот Пиклс го тренира песот Скрафти за изложбата на кучиња, па Скуп решил да го научи Пилчард истите трикови. Пилчард не изгледа заинтересирано. Но, кога Скуп ќе се најде во неволја, таа тргнува да побара помош и докажува дека е доволно умназа да може да се натпреварува... Дали може мачката да победи? Да, може

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места