Додади коментар

МАЈСТОРОТ РАСИПУВАЧ

МАЈСТОРОТ РАСИПУВАЧ

80,00 ден.
Шифра на производ: 9100983

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

На Спад му здодеало да биде плашило. Тој сака да биде нешто друго. Решил да стане мајстор како Боб и да ги поправа расипаните предмети. Кога Боб го дознал тоа, се загрижил – тој мора да го пронајде Спад пред тој да направи некаква штета. Дали Боб ќе го пронајде Спад? Секако дека ќе го пронјаде!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

55,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места