Додади коментар

ШТРУМФЕТА

ШТРУМФЕТА

160,00 ден.
Шифра на производ: 7100527

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Гаргамел подготвува нова, ѓаволска стапица за да ги улови Штрумфовите, неговите вечни непријатели! Но, таа Штрумфета му изгледала необично на еден Штрумф, и се чудел како таа се штрумфнала во нивна близина. Па таа раскажала една приказна...откријте ја приказната сами!?

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места