БЕТМЕН И ОТРОВНИОТ ТЕРОР

Додади коментар

БЕТМЕН И ОТРОВНИОТ ТЕРОР

БЕТМЕН И ОТРОВНИОТ ТЕРОР

150,00 ден.
Шифра на производ: 7100651

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Готам сити позелене! Луѓето се претвораат во дрвја, а сето тоа е дело на онаа злобна негативка што сака растенија, Отровната Ајви. Дали Бетмен ќе биде жртва на нејзината трнлива одмазда или ќе и ги поткастри гранчињата за оваа сплетка?

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

199,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

145,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места