Бетмен - 4 ПРИКАЗНИ СО АВАНТУРИ

Додади коментар

Бетмен - 4 ПРИКАЗНИ СО АВАНТУРИ

Бетмен - 4 ПРИКАЗНИ СО АВАНТУРИ

265,00 ден.
186,00 ден.
Шифра на производ: 7100664

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Овој наслов опфаќа 4 приказни: Временско топење, Злосторството на имитаторот, Лудиот шапкар, Совршениот кри-мјау-нал. Авантурите ви се на дланка со главниот лик Брус Вејн кој е и Бетмен и спаѓа меѓу најбогатите луѓе во Готам сити. Откријте со какви предизвици се соочува Бетмен и какви решенија наоѓа за сите ситуации.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

590,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
77,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места