Бетмен - ЗАПОЗНАЈ ГИ СУПЕРХЕРОИТЕ

Додади коментар

Бетмен - ЗАПОЗНАЈ ГИ СУПЕРХЕРОИТЕ

Бетмен - ЗАПОЗНАЈ ГИ СУПЕРХЕРОИТЕ

110,00 ден.
77,00 ден.
Шифра на производ: 7100666

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Супер хероите кои го придружуваат Бетмен се и Супермен и Жената–чудо. Музејот во Готам Сити организира забава на која е поканет Брус Вејн односно Бетмен. Во музејот од изложените експонати големиот змеј – оживува. Прочитајте што се случи понатаму.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

265,00 ден.
185,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места