БРКОТНИЦА ВО МУЗЕЈОТ

Додади коментар

БРКОТНИЦА ВО МУЗЕЈОТ

БРКОТНИЦА ВО МУЗЕЈОТ

100,00 ден.
40,00 ден.
Шифра на производ: 7500897

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Жената-чудо беше повикана во Природонаучниот музеј да одржи кратко предавање за уметниоста во Стара Грција. Ненадејно нејзиното изложување беше прекинато од престрашениот чувар што избезумено извикуваше: - Помош, во галеријата со предмети од древна Индија се појави некаква дива ѕверка!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

199,00 ден.
159,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
64,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
80,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
44,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места