БОБ И ГОЛЕМИОТ ПЛАН

Додади коментар

БОБ И ГОЛЕМИОТ ПЛАН

БОБ И ГОЛЕМИОТ ПЛАН

145,00 ден.
101,00 ден.
Шифра на производ: 9100976

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Кога Боб слушнал за натпреварот во градење во Долината на сонцето, тој се соочил со најголемиот градежен предизвик дотогаш. Потребен ќе му биде голем план ... Господинот Адамс сакал Долината на сончогледите да ја претвори во бучен град со големи згради! Но, грдаското собрание требало да одлучи... Дознајте ја одлуката!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места