Во светот на чудата - ВОЛШЕБНАТА ШУМА

Додади коментар

Во светот на чудата - ВОЛШЕБНАТА ШУМА

Во светот на чудата - ВОЛШЕБНАТА ШУМА

158,00 ден.
Шифра на производ: 7100581

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Добре дојде во земјата на чудата! Во сликовницава те чека чудесниот свет на принцезите. Откриј ги нивните доживувања и украси ги страниците со светкави самолепливи сликички. Со оние што ќе ти останат, украси ги тетратките, писмата ... Среќен пат во кралството на мечтите!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места