Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

10,00 ден.
8,00 ден.
Шифра на производ: 2ми630

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

мека синтетичка гума за бришење, не абразивна; за секаков вид површини; не ја оштетува хартијата. Димензии 3,9*1,9*0,9 см.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
13,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
13,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
8,00 ден.
Во кошничка

75,00 ден.
64,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
34,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места