Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

25,00 ден.
21,00 ден.
Шифра на производ: 2ми4520

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

флексибилна синтетичка гума за бришење на графитни моливи на секаков вид хартија

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
8,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места