Додади коментар

Јаглен за цртање

Јаглен за цртање

200,00 ден.
Шифра на производ: 2ми7800

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Природен јаглен направен од дрво од евла обработено на високи температури. Нивните стапчиња се варат пред процесот на претходно загревање и горење во рерните на високи температури. Добиениот јаглен е неправилен сиво-црн стап кој произведува темно сива трага. Цилиндрични: Ø 3-5 mm, долги 15 cm

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места