Додади коментар

Молив ХБ дебел

Молив ХБ дебел

25,00 ден.
Шифра на производ: 2ми12612

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр.7 Аеродром
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Графитни моливи MAXI HB, идеални за индустриска употреба. Мини од 3,5 mm Ø. Ергономски триаголен облик. Графитот НB е графит со средна цврстина, се препорачува за пишување и цртање. Мината е отпорна на кршење, благодарение на системот LPS (Lead Protection System) кој го штити графитот поради неговата адхезија со дрвото. Дрво од одржливи насади.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места