Додади коментар

Лепак во стик

Лепак во стик

50,00 ден.
Шифра на производ: 2ми15912

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Универзално лепило во стик; 21гр; наменет за лепење хартија, картон, слики и др.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

270,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места