Додади коментар

Дрвени боици 1/24

Дрвени боици 1/24

230,00 ден.
195,00 ден.
Шифра на производ: 2ми22324

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици 24 парчиња; изработени од дрво од обновливи шуми; лесни за острење; мина 2,9 мм. Мината е изработена од квалитетни и безбедни пигменти кои соодветствуваат на ЕУ стандардите, отпорна на кршење; ергономска триаголна форма за лесно пишување и цртање

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
161,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
166,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
187,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
84,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места