Додади коментар

Мини за технички молив 0,7мм

Мини за технички молив 0,7мм

90,00 ден.
Шифра на производ: 2ми32920

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Механичка молив со гума, дизајн од серијата CAPSULE Slim Copper. Графитна миница 0,5 mm, цврстина HB , што нуди фини линии. Со екстра долга МИЛАН гума. Достапен во 4 бои во комбинација со бакарна завршница: јоргована, црна, розова и зелена. Димензии на молив: 13 x 1,4 x 1,2 cm.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места