Додади коментар

Училишни ножици

Училишни ножици

40,00 ден.
Шифра на производ: 2ми40201

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Училишни ножици изработени од нерѓосувајќи челик; со ергономско пвц тело и заоблен метален врв

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места