Додади коментар

Пенкало

Пенкало

35,00 ден.
30,00 ден.
Шифра на производ: 2ми55124

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Хемиско пенкало, со дизајн, квалитет и функционалност кој ги карактеризира Милан пенкалата; дебелина на врв на мина 1 мм, микс бои

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

25,00 ден.
21,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
51,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
34,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
34,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места