Додади коментар

Етуа

Етуа

1750,00 ден.
Шифра на производ: 2ми81364

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Тројна футрола што ви овозможува да го одржувате училишниот прибор секогаш организиран и лесно достапен. Забавна серија, повеќебојна. Колекција инспирирана од забавата и уживањето во искуството за време на креативниот процес. Со уникатна палета на бои, различните форми на колаж стануваат модел на оваа колекција. Вклучен училишен прибор: 1 гума за бришење, 1 острилка за моливи, 1 HB графитен молив, 3 пенкала , 1 триаголен линијар од 15 cm, 12 триаголни моливи во боја, 6 метално обоени моливи со црно дрво, 5 флуоресцентни фломастери , 1 ножички и 18 фломастери со конусен врв. Состав на ткаенина: надворешна и внатрешна обвивка од полиестер. Димензии: 19,5 x 13 x 7,5 cm.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

600,00 ден.
480,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места