Додади коментар

Калкулатор

Калкулатор

250,00 ден.
Шифра на производ: 2ми159912

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Џебни калкулатори со 8 цифри со копчиња со мек допир. 3 мемориски клучеви и квадратен корен. Двојно напојување: соларна ќелија и батерија од 1,5 V. Автоматско исклучување. Кутија за прикажување со 4 различни бои: сина, зелена, црвена и црна. Димензии на калкулаторот: 9,7 x 6,2 x 0,8 cm.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места