Додади коментар

Маркер

Маркер

35,00 ден.
30,00 ден.
Шифра на производ: 2к20853

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАРКЕР ЗА ПИШУВАЊЕ НА БЕЛА ТАБЛА. КОС ВРВ 3-5мм. МАСТИЛО КОЕ ЛЕСНО СЕ НАНЕСУВА И БРЗО СЕ СУШИ. СЕ КОРИСТИ ЗА ПИШУВАЊЕ НА СТАКЛО И ДРУГИ НЕПОРОСНИ ПОВРШИНИ. НЕ Е ТОКСИЧЕН.

Производител

Корес

Останати производи од оваа група

Во кошничка

35,00 ден.
30,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
34,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места