Додади коментар

Коректор

Коректор

37,00 ден.
31,00 ден.
Шифра на производ: 2к66101

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КОРЕКТОР СО ЧЕТЧЕ. СОДРЖИНА 20мл. БРЗО СЕ СУШИ И ОДЛИЧНО ПОКРИВА. КОРЕГИРА СЕКАКОВ ВИД МАСТИЛО И ПЕЧАТИ.

Производител

Корес

Останати производи од оваа група

Во кошничка

58,00 ден.
49,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
42,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
21,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места