Додади коментар

Графитен молив

Графитен молив

15,00 ден.
13,00 ден.
Шифра на производ: 2М73348

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Графитен молив со гума за бришење и „порака“; со ХБ мина со дебелина 2,2 мм; лесно се остри; идеален за работа во училишта и канцеларии.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
13,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
13,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места