Додади коментар

Шестар

Шестар

100,00 ден.
Шифра на производ: 2М174468

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Стандарден метален шестар, со вклучена кутија за резервни мини; Шестарот е спакуван во ПВЦ кутија.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

230,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места