Додади коментар

Геометриски сет линијари

Геометриски сет линијари

100,00 ден.
Шифра на производ: 2М177933

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Геометриски сет од: флексибилен линијар 30 см, флексибилен агломер 180, ; флексибилен триаголник 13,5 см 60, ; флексибилен триаголник 19 см 90, . Висока отпорност на кршење, чиста ивица на линијарите за прецизна работа.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
Во кошничка

85,00 ден.
Во кошничка

105,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места