Додади коментар

Пластелин 10, 200гр.

Пластелин 10, 200гр.

120,00 ден.
Шифра на производ: 2У42173

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Пластелин лесен за употреба. Не се суши и не се собира и може да се користи повеќе пати! Целосно без глутен.

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места