Дрвени боици макси двострани 1/6

Додади коментар

Дрвени боици макси двострани 1/6

Дрвени боици макси двострани 1/6

230,00 ден.
195,00 ден.
Шифра на производ: 2У42264

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

висококвалитетни дрвени боици со двостран врв; 12 бои; мека и мазна мина со дијаметар 5 мм за интензивни боење; мината е отпорна на кршење и лесно се остри. Со вклучена острилка.

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

809,00 ден.
688,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
595,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места