Додади коментар

Мрсни боици 1/12

Мрсни боици 1/12

49,00 ден.
42,00 ден.
Шифра на производ: 2У42365

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Висококвалитетни мрсни боички со овална форма; 12 бои; дијаметар 8 мм; лесно се острат; не се токсични; лесно се мијат само со вода и сапун.

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.
Во кошничка

234,00 ден.
199,00 ден.
Во кошничка

177,00 ден.
150,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

234,00 ден.
199,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места