Фломастери 10 Магични

Додади коментар

Фломастери 10 Магични

Фломастери 10 Магични

240,00 ден.
Шифра на производ: 2У42737

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Магично мастило што ја менува бојата со употреба на маркерот Magink вклучен во пакувањето. Ø 6 mm Maxi врвот кој не може да се турна внатре. Вентилирана капа. 9 фломастер + 1 Magink маркер = 18 бои!

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

25,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

260,00 ден.
Во кошничка

245,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места