Боици 3 во 1 макси бејби 1/10

Додади коментар

Боици 3 во 1 макси бејби 1/10

Боици 3 во 1 макси бејби 1/10

500,00 ден.
425,00 ден.
Шифра на производ: 2У42818

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

висококвалитетни боички, 10 интензивни бои, ергономска форма која овозможува лесна работа на деца од +1 година; дијаметар на мина 10 мм; се користат како дрвени, мрсни и акварелни боици; не се токсични; лесно се мие од раце и други непорозни површини само со вода. Пакувањето содржи и острилка.

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

249,00 ден.
212,00 ден.
Во кошничка

299,00 ден.
254,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
297,00 ден.
Во кошничка

234,00 ден.
199,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места