Додади коментар

Дрвени боици 1/18

Дрвени боици 1/18

130,00 ден.
110,00 ден.
Шифра на производ: 2У42827

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

висококвалитетни дрвени боици; 18 бои; мека и мазна мина со дијаметар 3мм за интензивни боење; мината е отпорна на кршење и лесно се остри.

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

809,00 ден.
688,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
51,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
595,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
187,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места