Дрвени акварелни боици 1/12

Додади коментар

Дрвени акварелни боици 1/12

Дрвени акварелни боици 1/12

200,00 ден.
Шифра на производ: 2У42857

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Сет од 12 висококвалитетни дрвени боици, мека и мазна мина со дијаметар 3,3 мм за интензивно боење; мината е отпорна на кршење и лесно се остри. Со употреба на четка за боење и вода се користат како водени боици.

Производител

Кариока

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

196,00 ден.
Во кошничка

390,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места