Додади коментар

Метален шестар + молив

Метален шестар + молив

90,00 ден.
Шифра на производ: 2Ј1804

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Стандарден метален шестар, со додаток за молив. Спакуван во ПВЦ кутија.

Производител

Ј-Плус

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

115,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места