Табла бела магнетна 60*90

Додади коментар

Табла бела магнетна 60*90

Табла бела магнетна 60*90

1700,00 ден.
1445,00 ден.
Шифра на производ: 2Т4

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА БЕЛА МАГНЕТНА; ДИМЕНЗИИ 60*90см. ВКЛУЧЕН ПРИБОР ЗА МОНТАЖА.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1800,00 ден.
1530,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
382,00 ден.
Во кошничка

4000,00 ден.
3400,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места