Табла мобилна бела магнетна 120*140

Додади коментар

Табла мобилна бела магнетна 120*140

Табла мобилна бела магнетна 120*140

7500,00 ден.
Шифра на производ: 2Т14

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА СО НОГАРКИ И ТРКАЛЦА, БЕЛА МАГНЕТНА; ДИМЕНЗИИ 120*140см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

6000,00 ден.
5100,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
849,00 ден.
Во кошничка

1800,00 ден.
1530,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
25,00 ден.
Во кошничка

4000,00 ден.
3400,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места