Табла мобилна бела магнетна 120*200

Додади коментар

Табла мобилна бела магнетна 120*200

Табла мобилна бела магнетна 120*200

9000,00 ден.
Шифра на производ: 2Т15

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА СО НОГАРКИ И ТРКАЛЦА, БЕЛА МАГНЕТНА; ДИМЕНЗИИ 120*200см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1700,00 ден.
1445,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
382,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места