Додади коментар

Шестар

Шестар

120,00 ден.
102,00 ден.
Шифра на производ: 2НС229

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Шестар метален; спакуван во пвц кутија, која содржи и резервни мини.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
68,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
51,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
212,00 ден.
Во кошничка

380,00 ден.
323,00 ден.
Во кошничка

230,00 ден.
195,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места